Middle EastWorld News

Syrian FM: US Sanctions Against Damascus, Tehran Most Wicked Kind of Terrorism

Syrian Foreign Minister Faisal Mekdad blasted the United States for putting sanctions on his country and Iran, and said that Washington's embargos represent the most heinous kind of terrorism.

Mekdad, İran devletidam yardım ve İdari ve İstih İşleri Teşkilatı Başkanı Meysa Latifi ile günü Şam’da yaptığı görüşmede görüşmede bulundu.

Üst düzey eğitimli diplomat, tek tip evrensellerin reformu ve kapsamlı gelişmeye ulaşmaya uygun olanın üzerinde gerçek görünüşlü olanu söyleyemezsiniz.

Bu tek taraflı sistemsiz ve terörün en kötüdür” dedi.

ABD, su geçirmez bir askeri askeri çalışmalar yürütüyor. Washington, Şam’a da sakatlayıcılar getirdim. 

Washington, İran ile dünya savaşında 2015 kazalarından tek takım olarak ayrıldıktan sonra Tahran’a yönelik amaçlarını da geri kazandılar. ABD, eski başkan Donald Trump’ın yanında, İran’a yönelik son gidişatı hedeflemişti.

Suriye dışişleri bakanı, konuşmasında başka bir yerde, İran’ın kazası ile uğraşırken zekica ve cesurca hareket etmeyi başarıyor. Ülkesinin bu çalışması Tahran’ın yanında sıkı bir şekilde bitmesini dile getirdi.

İran ve Suriyenin siyasi, ekonomik ve ekonomik açıdan ayrıntılı ayrıntılı inceleme, sahip olduğun tabloları anlatan Mekda’nın Tahran ile daha iyi proje ve işbirliğinin tüm engelleri için daha fazla çaba gösterilmesini dene ekledi.

İran’da yönetim merkezi, kendi bünyesinde, iki adet bir proje oluşturmak üzere tasarlanmış bir projedir.

Latifi, İran’ın Suriye’nin ulusal resmine ve çevrene sarsılmaz yineledi.

Bakan, iki sizinle ortak işbirliğini ve onaylanan anlaşmaları için çok fazla kişi atmakla ilgilendiğini.

Üst düzey İranlı ve uygulamalı ve kullanımlar eşyalarını tatbiki hakkında bilgi alışverişinde bulundular.

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button